لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا : برخی از افراد مقدار بسیار زیادی چربی در قسمت ساق و مچ پا آنها جمع می‌شود در نتیجه پا نسبت به سایر قسمت‌ های بدن بسیار بزرگ‌ تر است. امروزه لیپوماتیک پشت ساق پا و مچ به یک روش بسیار محبوب تبدیل شده است زیرا تکنیک‌ های بسیار پیشرفته لیپوماتیک توانسته است ریسک عوارض را کاهش دهد و نتایج بسیار مطلوبی را ایجاد نماید. متقاضیان لیپوماتیک در نقاطی که قصد دارم تحت درمان قرار بگیرد مقدار بسیار زیادی چربی دارند. چربی موضعی در این افراد به صورت توده‌ های برجسته ایجاد شده است که با تاثیرات منفی برزیبایی ظاهر پاهای آن ها همراه است. افرادی که دارای چربی محیطی کلی هستند پای آن ها چاق است و چربی به یک نقطه محدود نشده است.

 

 

 

Lipomatous behind the shin

 

 

 

 

مواردی که موجب تجمع چربی در پا می شود:

ژنتیک:

یکی از شایع ترین علت چاق شدن ساق و مچ پا به مسائل ژنتیکی مربوط است که از والدین به شما ارث رسیده است. متأسفانه ژنتیک موضوعی است که شما بر آن کنترلی ندارید. بدن شما در پی پیامی‌ که از ژن ها دریافت کرده، تحت عنوان یک مکانیسم حیاتی به تجمع چربی پرداخته است و شما نمی‌توانید محل تجمع آن را مشخص نمایید.

در برخی از افراد این چربی‌ها در ناحیه شکم، پهلو، یا ران جمع می‌‌شود اما در برخی دیگر فقط در ناحیه  ساق پا تجمع می‌یابد. تشخیص این که آیا این مسئله زمینه ژنتیکی دارد یا خیر به خود شما مربوط است، اگر یکی از اعضای خانواده شما از قبیل مادر یا خواهر دچار این مشکل هستند می‌توانید به این نتیجه برسید این مسئله زمینه ژنتیکی دارد و شما نیز دستخوش این مسئله شده‌اید بنابراین مقدار زیادی چربی در ناحیه مچ پای شما جمع شده است. در این حالت می‌توانید از لیپوماتیک پشت ساق پا به عنوان روشی برای رفع چربی‌ های اضافی استفاده کنید.

 

 

 

Lipomatous behind the shin

 

 

 

 

تورم یا احتباس مایعات:

مچ پا و ساق برخی از زنان بسیار حجیم است که با گذر زمان وضعیت آنها بدتر می‌شود. برخی از آن ها متوجه شده‌اند که این مسئله در اواخر روز، یا پس از راه رفتن و ایستادن به مدت طولانی بدتر می‌شود. به احتمال زیاد این افراد دچار احتباس مایع در این نواحی هستند.

دلایل احتباس مایعات می‌‌تواند خوش ‌خیم یا نشان ‌دهنده مشکلات جدی پزشکی باشد. اگر شما جوان و کاملاً سالم هستید این مسئله می‌‌تواند به مواردی که در طول روز رخ می‌دهد و باعث می‌شود به طور طبیعی بدن آب بیشتری را نگه دارد، مربوط خواهد بود. این وضعیت می‌‌تواند پس از مصرف مقدار زیادی نمک و مایعات رخ دهد. گاهی اوقات این حالت در دوران قاعدگی رخ می‌دهد و به نوسانات هورمونی ارتباط دارد. یکی دیگر از علل بروز این مسئله تغییرات حاصل از فشار مانند مسافرت با هواپیما است.

این مسائل معمولاً موقت هستند و به تدریج برطرف می‌شوند. اگر شما در دوران میانسالی قرار دارید و به تازگی بدون هیچ گونه دلیلی متوجه این وضعیت شده‌اید باید به پزشک مراجعه کنید و چکاپ شوید تا از عدم مشکلات و اختلالات جدی که باعث تورم و پا می‌‌شوند اطمینان حاصل کنید.

پزشک می‌تواند با نگاه کردن به پاها متوجه شود که آیا مچ پای شما تورم دارد یا افزایش حجم آن ناشی از تجمع چربی است. در صورتی که این مسئله به علت تجمع مایع رخ داده باشد هنگامی‌که انگشت خود را روی آن فشار دهید متوجه می‌شوید که پوست به راحتی فرو می‌‌ رود و جای انگشت باقی می‌‌ماند این در حالی است که وقتی انگشت خود را روی توده چربی فشار دهید پس از برداشتن انگشت پوست به سرعت بالا خواهد آمد.

 

 

 

 

Lipomatous behind the shin

 

 

 

 

 

 

چگونگی انجام لیپوماتیک پشت ساق پا:

لیپوماتیک پشت ساق پا از جمله جراحی های زیبایی است که برای متعادل سازی اجزای بدن با پا انجام می پذیرد.

لیپوماتیک پشت ساق پا یکی از جراحی های زیبایی است  که جراح با استفاده از ایجاد برش هایی روی پوست و با استفاده از دستگاه تخلیه چربی از لایه های فوقانی پوست و زیر عضله اقدام به از بین بردن چربی های میکند.

می‌ توان از لیپوماتیک پشت ساق پا برای رفع چربی‌های همه نقاط بدن استفاده کرد و به طور ایمن برای همیشه به رفع آن ها پرداخت. در صورت عدم رعایت رژیم غذایی احتمال بزرگ شدن سلول‌ های چربی وجود دارد اما به صورت کلی از بین بردن چربی های بدن با استفاده از لیپوماتیک پشت ساق پا می تواند پایداری به همراه داشته باشد.

 

 

 

Lipomatous behind the shin

 

 

 

 

بهترین کاندید برای لیپوماتیک پشت ساق پا:

نمی توان به صورت دقیق گفت چه افرادی برای لیپوماتیک پشت ساق پا  مناسب هستند، اما در ادامه به مواردی اشاره می‌‌کنیم که نشان می‌‌ دهد آیا برای انجام این جراحی فرد مناسبی هستید و یا خیر؟

  • اگر پای شما از قسمت زانو تا مچ پا دچار چاقی است  می‌‌توانید متقاضی مناسبی برای درمان باشید.
  • اگر تاندون آشیل شما قابل دیدن نباشد می‌توانید متقاضی مناسبی برای درمان باشید.
  • اگر می‌‌توانید به راحتی چربی پای خود را با دست بگیرید و بافت نرم اطراف مچ در دست شما جمع می‌‌شود نیز میتوانید برای انجام این جراحی متقاضی مناسبی باشید .
  • اگر دارای مچ پای چاقی هستید و هنگامی‌ که آن را فشار می‌ دهید به داخل می‌ رود و مدتی در همان حالت باقی می‌‌ماند به احتمال زیاد دچار احتباس مایعات هستید در هر صورت متقاضی خوبی برای لیپوماتیک پشت ساق پا می باشید .
  • لیپوماتیک ران و ساق پا برای بیماران مبتلا به مشکلاتی نظیر لیپودما که باعث می‌شود برخی از نقاط بدن با سایر قسمت‌ ها تناسب نداشته باشد نیز بسیار کاربردی است .

 

لیپوماتیک ران و ساق پا

درمان عدم تناسب پا و بزرگی ران ها با لیپوماتیک ران و ساق پا به راحتی قابل برطرف شدن است  ، در برخی از موارد استخوان بندی درشت سبب ایجاد پای بزرگ و نامتناسب شده است که نمی توان در این گونه موارد با لیپوماتیک ران و ساق پا درمان شود .

 

 

 

Lipomatous behind the shin

 

 

 

 

از نظر زیبایی پا به نواحی زیر دسته بندی می شود :

پشت ران
پشت ساق پا و قوزک
خارج ران
جلو ران
داخل ران
اطراف زانو

چربی های داخل ران و خارج ران را می توان با استفاده از ساکشن تخلیه نمود در نتیجه تناسب اندام را ایجاد کرد ، پس از لیپوماتیک ران و ساق پا علاوه بر برقرار شدن تناسب پاها ، علاوه بر هموار شدن سطح پوست پاهای فرد می تواند ظاهری زیبا را به دست آورد. لیپوماتیک ران و ساق پا یک روش جهت لاغری می باشد که با تخلیه چربی ها تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به وجود می آورد. پس از تخلیه چربی ها می توان آنها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن ، سینه انتقال داد  ، در نتیجه شخص نه تنها به زیبایی و تناسب اندام می رسد بلکه نواقص ویا جوانسازی صورت را می تواند همزمان با تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن انجام داد .

 

 

 

Lipomatous behind the shin

 

لیپوماتیک پشت گردن و فواید آن

در این روش قسمت هایی از زیر چانه برش داده شده و با دستگاه مخصوصی موجب تخلیه چربی آن خواهد شد. با توجه به اینکه این عمل جراحی نیاز به مراقبت دارد می بایست بعد از انجام لیپوماتیک پشت گردن، آن بخش را با گن هایی که پزشک تجویز نموده است سفت و محکم بسته شود . در واقع این گن ها برای جمع کردن زیر چانه استفاده می شود  و استفاده از آن ها بعد از لیپوماتیک پشت گردن ضروری خواهد بود.

مهم ترین فایده لیپوماتیک پشت گردن این است که غبغب افراد یکی از بخش هایی از بدن است که دیر تر از سایر اندام ها تغییر سایز می دهد. افتادگی که بعد از لاغری یا افزایش سن برای افراد ایجاد می شود روی زیبایی افراد تاثیر زیادی را دارد و با لیپوماتیک گردن، می توان آن را برطرف نمود.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *