عمل بینی طبیعی در کرج

عمل بینی طبیعی در کرج در بین عموم بسیار رایج شده است ، در چند سال اخیر افراد تمایل دارند بیشتر مشکلات بینی رفع شود و فرم بینی به صورت طبیعی باشد و تمایلی به بینی های سربالا و کوچک ندارند ، به همین دلیل جراحی بینی طبیعی به  آن ها پیشنهاد می شود.

عمل بینی طبیعی

ویژگی های عمل بینی طبیعی در کرج

-فرم بینی طبیعی خواهد بود

-بینی کاملا متناسب با اجزای دیگرصورت خواهد بود.

-اندازه بینی طبیعی است نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ

-قوس روی بینی کم و به صورت طبیعی است

اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی در کرج

 

-انجام آزمایش خون قبل از عمل بینی طبیعی در کرج  که جراح بینی تجویز نموده است الزامی است.

-فرد باید به مدت دو هفته از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری نمایند.

-مصرف دارو قبل از عمل بینی از قبیل داروهای مسکن یا ویتامین E و بروفن به مدت دو هفته ممنوع می باشد.

– اگر بیماری خاصی دارید و از داروی خاصی استفاده می کنید جراح بینی را مطلع سازید.

-شب قبل از جراحی بینی استحمام نمایید.

-شب شام سبکی میل نمایید و حدود ۶ الی ۸ ساعت قبل از جراحی بینی ناشتا باشید.

-روز جراح بینی یک ساعت قبل از زمان تعیین شده با یک یا دو همراه در کلینیک حضور داشته باشید.

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی طبیعی در کرج

-برای کاهش تورم باید از کمپرس سرد به مدت ۲۴ساعت در فواصل زمانی مرتب استفاده نمایید.

– بعد از عمل بینی باید با نوشیدن مایعات آغازکنید و در هفته اول باید از خوردن غذاهایی که احتیاج به جویدن دارند خودداری کنید.

-نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی به این صورت است که با قرار دادن دو بالش سر را بالاتر از حد معمول خود قرار دهید.

عمل بینی طبیعی

 

-داروهایی که بعد از جراحی بینی برای تجویز می گردد باید طبق دستورمصرف شود.

-دخانیات و مشروبات الکلی به مدت ۲ هفته ترک کنید.

– از انجام فعالیت های سنگین و حمل اجسام سنگین به مدت چندین ماه خودداری کنید.

 

خصوصیات جراحی بینی طبیعی

 

بینی طبیعی در واقع بدون ایجاد قوس و فرم فانتزی و یا عروسکی خواهد بود ، این نوع جراحی بینی به اصلاح انحراف و یک سان کردن تیغه ی بینی می پردازد و تغییرات بسیار مشهود ظاهری در آن رخ نخواهد داد .

 

همان طور که می دانید ، برخی از مراجعین و متقاضیان جراحی بینی خواستار جراحی بینی طبیعی هستند از این رو مشاوره های لازم در خصوص نتیجه ی جراحی و میزان تغییرات بینی بعد از عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی به فرد داده خواهد شد ، افرادی که تمایل به داشتن بینی های طبیعی داشته باشند می توانند با مراجعه به جراح بینی انتظارات خود را از نتیجه ی جراحی به پزشک اعلام دارند و در مقابل اطلاعات لازم و کافی را دریافت نماید .

 

 

مزایای جراحی بینی طبیعی

 

رینوپلاستی علاوه بر فاکتورهای زیبایی ، می تواند مسائل و مشکلات مربوط به سلامتی در بیمار را نیز مرتفع سازد.

بهبود مشکلات تنفسی: طی جراحی بینی طبیعی میتوان مجرای بینی را در صورت کوچکی بیش از حد، بزرگ تر کرده و با بهبود ساختار غیر طبیعی بینی، تنفس بیمار را بهبود بخشید.

تصحیح نقایص مادر زادی: در صورتی که تیغه بینی به صورت مادر زادی کج باشد، می توان با جراحی بینی طبیعی ، ظاهر آن را بهبود بخشید.

 

در صورتی که جراحی بینی در کرج  به دلایل درمانی باشد و صرفاً جهت زیبایی نباشد، احتمالاً یکسری از بیمه ها هزینه های عمل را تحت پوشش قرار می دهند.

عمل بینی طبیعی در کرج

آیا نوع بینی تاثیری در عمل بینی طبیعی در کرج دارد

نوع بینی افراد تاثیر درنتیجه عمل بینی طبیعی در کرج  دارد .همانطور که گفته شد ضخامت پوست افراد عامل تعیین کننده نوع بینی است.

افرادی که دارای بینی استخوانی هستند جراح بیشتر می تواند  تغییرات را اعمال کند .اما اگر بینی ازنوع گوشتی باشد ،باعث می شود که ظرافت ها ی جراحی  کمتر دیده شود.

درنتیجه افرادی که قصد انجام جراحی بینی گوشتی دارند باید تا حد امکان سطح انتظارات خود را پایین بیاورند زیرا بینی های گوشتی مانند بینی های استخوانی خیلی به بینی های فانتزی وعروسکی تبدیل نمی شوند.در نتیجه جراحی بینی های گوشتی بصورت طبیعی می باشد.

مراحل انجام عمل بینی طبیعی در کرج

در مشاوره اولیه، جراح از شما می خواهد ظاهر مورد نظر خود پس از انجام عمل بینی را به او توضیح دهید. همچنین جراح ساختار بینی و صورت شما را بعد از جراحی ارزیابی می ‌کند و اقداماتی را قبل از عمل بینی فرم طبیعی  انجام می‌ دهد و به شما درباره احتمالات ممکن در نتیجه عمل جراحی اطلاعات لازم را ارائه می‌ کند.

در جلسه مشاوره جراح به شما درباره روش درمانی و نتایج حاصل از آن توضیح می دهد. این عوامل شامل ساختار استخوان‌ ها و غضروف ‌های بینی، ظاهر بینی، ضخامت پوست، سن و سطح انتظارات شما است.

 

عمل بینی طبیعی در کرج

در مرحله ی بعدی جراح همچنین با شما درباره تکنیک ‌های جراحی و روش بیهوشی مورد استفاده، نوع ابزار استفاده شده برای انجام جراحی، خطرات و هزینه‌ های مربوط به عمل و نیز انتخاب‌های احتمالی که شما می ‌توانید داشته باشید، صحبت خواهد کرد.

 

در جلسه مشاوره در مورد همه مراحل جراحی قبلی احتمالی بر روی بینی یا یک صدمه وارد شده به آن صحبت کنید، حتی اگر این موضوع مربوط به سال‌های بسیار دور در گذشته باشد توضیح دهید.

 

با جراح خود درباره وجود هرگونه آلرژی یا مشکلات تنفسی یا حساسیت به داروهای خاص، مصرف ویتامین ‌ها و داروهای ضد افسردگی و یا سیگار کشیدن صحبت کنید.

 

تفاوت جراحی بینی عروسکی و جراحی بینی طبیعی

بیمارقبل از مراجعه کردن به جراح باید درمورد فرم بینی خود تصمیم گیری کند و در مورد اینکه بینی طبیعی یا عروسکی می خواهد تصمیم بگیرد تا بتواند با دید باز و آگاهانه برای انتخاب جراح و نحوه جراحی تصمیم بگیرد. مهم‌ترین تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی این است که در بینی فانتزی زاویه بین لب بالایی و بینی را ۱۰۵ درجه می‌کنند. این استانداردها بر اساس علم زیباشناسی تعریف‌شده و در جراحی‌ها کمک زیادی به جراحان می‌کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *