جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن امروزه توسط زنان بسیاری از از ظاهر ناحیه تناسلی خود راضی نیستند به کار برده میشود،امروزه انجام این جراحی  در بین زنان بسیار رایج شده است. ازاین جراحی زیبایی بیشتر برای زیبا سازی و محکم کردن لب های واژن که بیشتر به دلیل زایمان  وبا لارفتن سن گشاد شده است انجام می پذیرد. در برخی افراد بعد از جراحی زیبایی واژن حساسیت این ناحیه بالا میرود.

جراحی زیبایی واژن  جراحی است که بر روی لابیا که در حقیقت همان لب های واژن است صورت میگیرد . این جراحی را به تنهایی و یا همراه با واژینوپلاستی میتوان انجام  می شود.

جراحی لابیاپلاستی واژن که روی لب های کوچک و بزرک زنان انجام میگیرد . شما می توانید با انجام لابیاپلاستی که یکی از روشهای جراحی واژن است به راحتی   اندازه و شکل لابیا را اصلاح کرده وظاهر آنها را کوچک تر و جمع تر کنید و یا تقارن بین این ناحیه را اصلاح کنید.

 

 

افراد مناسب جراحی زیبایی واژن انجام دهند

 

فردی که قصد دارد جراحی زیبایی واژن انجام دهد باید دارای سلامتی جسمانی باشد . افرادی که  ناحیه تناسلی آنها به  دلایلی مانند زایمان ،افزایش سن و دلایل دیگر به حالت افتاده یا شل شده است با انجام جراحی زیبایی واژن این مشکلات به راحتی رفع نمود.

 

افرادی که نباید جراحی زیبایی واژن انجام دهند

جراحی زیبایی واژن دارای محدودیت های خاص نمیباشد چه از لحاظ سنی چه به دلایل دیگربرای افراد  ندارد ،اما در صورتی که بیماری سیستمی و یا موضعی دارید توصیه می شود این جراحی زیبایی را انجام ندهید.اما در صورتی که می خواهید این  جراحی را انجام دهید پیش از انجام جراحی زیبایی واژن حتما معاینه ای توسط پزشک زنان داشته باشید ودر صورت تائید پزشک این جراحی را انجام دهید.

 

 

انواع جراحی زیبایی واژن

 

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از انواع  جراحی های زیبایی واژن است و برای افراد زیادی کاربردهای فراوانی دارد . این نوع جراحی بیشتر  برروی لابیاهای اطراف واژن  انجام می شود  و با انجام این جراحی شکل و اندازه لابیا ها نیز اصلاح میشوند.

افرادی که با لباس های تنگ و یا لباس شنا مشکل دارند و یا در قسمت واژن خود دچار خارش و سوزش هستند می توانند جراحی لابیاپلاستی انجام دهند.

 

شما با انجام جراحی زیبایی واژن به روش لابیا پلاستی می توانید لبه های واژن را  متقارن سازی کنید .در اکثر موارد بیشتر افراد جراحی لابیاپلاستی واژن با جراحی واژینوپلاستی انجام می دهند که تاثیرات و کاربرد بیشتری برای شما دارد.

 

 

 

تقویت نقطه G

نقطه G در حقیقت همان نقطه ای است که خانم ها روی آن حساس هستند  . با انجام جراحی زیبایی واژن نقطه G در زنان تقویت می شود که با انجام این جراحی تغییر قابل ملاحظه ای در ارگاسم و تحریک جنسی افراد ایجاد میشود. درجراحی زیبایی  واژن برای تقویت نقطه  G متخصص زنان به واژن شما کلاژن تزریق می کنند که این جراحی لذت جنسی را در زنان افزایش میدهد..

 

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی هم از جراحی زیبایی زنان است  این جراحی از جراحی های  سرپایی برای  زنان می باشد برای انجام این جراحی پزشک بسته نوع نیاز بیماربه  یک الی  دو ساعت زمان نیاز دارد .

 

 

در انجام جراحی واژینوپلاستی پزشک بسته به شرایط بیمار از بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی استفاده میکند. برای انجام این جراحی جراح یک برش کوچک در ناحیه واژن فرد ایجاد می کند بعد از برش بخشی از دیواره واژن  که بافتی اضافی دارد  برداشته می شود تا عضلات واژن محکم و سفت شود.

 

 

هفت تا چهارده روز استراحت برای بهبودی کامل شما بعد از واژینوپلاستی کافی است بعد از جراحی زیبایی واژن در بیشتر افراد درد شدید وجود دارد و ممکن است بعد از جراحی در یک یا دو روز ابتدایی خونریزی داشته باشد. تورم و کبودی خفیف نیز بعداز جراحی برای فرد ایجاد می شود این عوارض جانبی در عرض یک تا دو روز از بین خواهد رفت.

 

 

 

دلایل انجام جراحی زیبایی واژن چیست

یائسگی

یائسگی یکی از دیگر دلایل انجام جراحی زیبایی واژن است .یائسگی که در حقیقت پایان دوران قاعدگی در زنان است در سن ۵۰ سال به بالا اتفاق می افتد .

 

 

یائسگی می تواند بر روی روابط جنسی  فرد موثر بوده ودر این روابط  زناشویی فرد اختلالاتی ایجاد می کند. از جمله مشکلاتی که یائسگی می تواند برای فرد ایجاد کند شل شدن و تغییرات ظاهری واژن است برای درمان هریک از این مشکلات می توانید جراحی زیبایی واژن انجام دهید.

 

 

 گشادی واژن

گشادی واژن از جمله عواملی است که  زنان تمایل دارند جراحی زیبایی زنان انجام دهند .برخی از افراد فکر میکنند  گشاد ی واژن به علت رابطه جنسی زیاد میباشد در صورتی که این طور نیست وعوامل دیگری باعث ایجاد این مشکل می شود از دلایل مهم این مشکل زایمان های متعدد، افزایش سن،  وراثت ، کاهش وزن می تواند باشد

 

روشن  شدن پوست ناحیه تناسلی

رنگ پوست ناحیه تناسلی در بین زنان متفاوت است. برخی از بانوان از تیرگی این ناحیه ناراحت هستند برخی افراد تصور می کنند این تیرگی به دلیل عدم بهداشت و عفونت می  باشد که این  طرز فکر به هیچ وجه درست نیست و شما می توانید با برخی روشها این تیرگی را تاا حدودی برطرف کنید.

 

 

مزیت های جراحی زیبایی واژن

انجام جراحی زیبایی واژن دارای مزایای زیادی برای افراد است و می تواند تغییرات زیادی در زندگی شخصی ایجاد می کند .از جمله مزایای جراحی زیبایی بهبوددر  روابط جنسی ، افزایش اعتماد به نفس  ،دوران نقاهت کوتاه.، جراحی زیبایی واژن درد ندارد  در طی این جراحی به بخیه نیازی نیست.

 

عوارض جراحی زیبایی واژن

 

عوارض جراحی زیبایی واژن  خیلی کم و نادر است و برای بسیار کمی از افراد ممکن است رخ دهد و در مدت زمان کوتاهی وبه مرور زمان  به طور طبیعی برطرف می شود.

 

عوارض نادری که ممکن است بعد از جراحی برای خانم ها رخ دهد خونریزی، عفونت و غیره برای فرد می باشد ،در صورت بروزاین مسائل  جای نگرانی و استرس برای فرد وجود ندارد ،وبعد از مدت  کوتاهی رفع خواهد شد بهتر است قبل از هر اقدامی با متخصص زنان خود در رابطه با انجام جراحی زیبایی واژن مشاوره داشته باشید و با یک دید باز این جراحی را انجام دهید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *